RTU docētāji papildina zināšanas specializētajos semināros

4. novembris, 2019
Foto: pixabay.com

Lai pilnveidotu akadēmiskā personāla līderības un sadarbības ar industriju kompetences, ir uzsāktas specializētās mācības.

RTU docētāji papildina zināšanas specializētajos semināros

Šajā semestrī docētājiem piedāvāts apmeklēt semināru «Komunikācijas prasmes (publiskā uzstāšanās)» un «Dažādība studentu vidū». 2019./2020. gada pavasara semestrī tiks organizēts arī praktisks seminārs «Mācīšanas un mācīšanās metodes mūsdienu studentiem», kur piecās tikšanās reizēs tiks aplūkotas jaunākās mācīšanas un mācīšanās metodes, izglītības procesa efektīva plānošana un organizēšana. Seminārā tiks praktiski apgūtas dažādas interaktīvas mācību metodes darbā ar pieaugušajiem, kā arī sniegta padziļināta izpratne par IT un e-mācību vides un attālinātās mācīšanās iespēju izmantošanu pieaugušo izglītotāja darbā.

Semināra «Dažādība studentu vidū» mērķis ir paaugstināt izpratni par paaudžu, tautību, dzimuma, reliģijas, seksuālās orientācijas un cita veida dažādību studentu vidū. Semināra dalībnieki tiks aicināti izvērtēt un aizdomāties par dažādajām vērtībām un motivācijas mehānismiem, kas nosaka individuālo uzvedību un bieži ir konfliktu un pārpratumu cēlonis. Semināra laikā tiks diskutēts, kā dažādie stereotipi ietekmē akadēmisko procesu, un meklēti veidi, kā tos pārvarēt.

Semināra «Komunikācijas prasmes (publiskā uzstāšanās)» mērķis ir uzlabot uzstāšanās prasmes, ieinteresēt studentus un panākt rezultātu, lai studenti ieklausītos; praktiski trenēt runas tehniku – tiks filmētas individuālas uzstāšanās, kuras pēc tam tiks analizētas.

Specializētās mācības notiek Eiropas Sociālā fonda projekta «Rīgas Tehniskās universitātes personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros.

4. novembris, 2019 plkst. 13:33