RTU Elektronikas olimpiādē savas zināšanas demonstrēs 20 vidusskolēni

28. aprīlis, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (RTU ETF) Studentu pašpārvaldes organizētajā Elektronikas olimpiādē  piektdien, 29. aprīlī, savas zināšanas elektronikā apliecinās 20 vidusskolēni, kuri uzrādījuši labākos rezultātus olimpiādes neklātienes kārtas tiešsaistes testā.

Olimpiāde norisināsies ETF telpās, Rīgā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 12. Pēc tam būs iespēja doties ekskursijā uz datu komunikāciju sistēmu izveidošanas un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu SIA «Mikrotīkls».

Piedalīties olimpiādē varēja ikviens vidusskolēns. Klātienes kārtā tiks pārbaudītas vidusskolā iegūtās matemātikas un fizikas zināšanas. Uzdevumu izpildi atvieglos arī praktiskās zināšanas par elektroniku un loģiskā domāšana.

28. aprīlis, 2016 plkst. 16:56