RTU Fizikas dienā aicina 11.–12. klases skolēnus gatavoties fizikas centralizētajam eksāmenam

21. janvāris, 2016

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 11. un 12. klases skolēnus sestdien, 6. februārī, no plkst. 10 līdz 14.30 apmeklēt Fizikas dienu. Tās laikā skolēniem būs iespēja sīkāk iepazīties ar centralizēto eksāmenu fizikā, kā arī veikt dažādus laboratorijas darbus. Dalība – bez maksas.

Pasākums notiks RTU telpās, Kronvalda bulvārī 1. Reģistrēšanās no plkst. 9.30. Pieteikties var, rakstot uz e pastu . Dalībnieku skaits – ierobežots.

Pasākumā skolēniem būs iespēja iepazīties ar fizikas piloteksāmena uzbūvi, uzdevumu veidiem, mācīties strādāt ar formulu lapu, kā arī uzzināt vairāk par vērtēšanas kritērijiem.

Skolēni varēs izstrādāt arī dažādus laboratorijas darbus par optiku, molekulārfiziku, elektrību un mehāniku. Darbnīcas vadīs RTU Inženierzinātņu vidusskolas fizikas skolotāja Agrita Eiduka, RTU Bērnu un jauniešu universitātes vadītājs Aleksandrs Kalinovskis, RTU sagatavošanas kursu nodaļas vadītāja Loreta Juškaite, Siguldas Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs Jānis Bukins un citi.

Fizikas dienu rīko RTU sagatavošanas kursu nodaļa un RTU Inženierzinātņu vidusskola.

Sīkāka informācija, zvanot vai rakstot  L. Juškaitei – tālr. 28258852 vai 67089309, e-pasts – .

RTU Komunikācijas nodaļa

21. janvāris, 2016 plkst. 10:36