RTU Goda doktora profesora Rika De Donkera vieslekcija

12. decembris, 2016
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte

Pirmdien, 12. decembrī, plkst. 12.30 Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 116. auditorijā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Goda doktora, RWTH Āhenas (Aachen) universitātes (Vācija) profesora un E.ON Enerģijas pētniecības centra vadītāja Rika De Donkera vieslekcija «Power electronics - key enabling technology towards a CO2 neutral society», kas veltīta energoelektronikas tehnoloģijām un CO2 emisiju samazināšanai.

RWTH Āhenas universitāte ir viena no pasaules vadošajām tehniskajām universitātēm, iekļauta Vācijas labāko universitāšu sarakstā (German Universities of Excellence).

RTU sadarbību ar RWTH Āhenas universitāti uzsāka 2011. gadā, kad RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis parakstīja sadarbības memorandu starp RTU un E.ON pētniecības centru. 2014. gadā abas universitātes uzsāka sadarbību programmas Erasmus+ ietvaros, piedāvājot RTU studentiem apmaiņas studijas kādā no RWTH Āhenas studiju programmām.

Lekcija būs skatāma arī tiešraidē.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

12. decembris, 2016 plkst. 11:03