RTU ieņem pirmo vietu prakse.lv reitingā

24. maijs, 2012

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) šobrīd ieņem pirmo vietu lielākā karjeras un izglītības portāla prakse.lv reitingā sadaļā «Novērtētākās izglītības iestādes» uzņēmumu vērtējumā. Turklāt šonedēļ pirmajā vietā RTU ierindojuši ne vien darba devēji, bet arī paši jaunieši. Savukārt studiju programmu vērtējumā šobrīd pirmajā vietā ir RTU programma «Datorsistēmas».

Portāls prakse. lv ir vietne, kur jaunieši var iegūt informāciju par prakses vietām. Tā galvenais mērķis ir savest kopā jauniešus – darba meklētājus – ar uzņēmumiem – darba devējiem. Turklāt portāla apmeklētājiem ir iespēja uzzināt, kuras augstskolas un konkrētās studijuprogrammas visatzinīgāk ir novērtējuši uzņēmumi, tātad – potenciālie darba devēji.

Portāls prakse.lv izveidots pirms četriem gadiem un šajā laikā ieguvis lielu popularitāti: tajā reģistrējušies 1175 uzņēmumi, 1280 izglītības iestādes, un gandrīz 50 000 jauniešu. Portāla galvenā mērķauditorija ir studenti, taču vērtīgus padomus tajā var atrast arī skolēni.

RTU Informācijas centrs

24. maijs, 2012 plkst. 12:48