RTU Inženieru sacensības ir klāt! Nebaidies un piedalies!

9. februāris, 2010

Patīk izaicinājumi? Studiju laikā nav iespējas teorētiskās zināšanas izmantot praksē, bet ļoti gribas to izdarīt? Piedalies RTU Inženieru sacensības – tā ir iespēja ikvienam RTU studentam izmēģināt savus spēkus un pārbaudīt savas zināšanas praksē. Šogad, 27. februārī plkst. 10, RTU Inženieru sacensības notiks jau 7. reizi.

09.02.2010.

Visiem studentiem, tiek piedāvāts izvēlēties vienu no divām sacensību kategorijām:

Konstruēšana, kurā no dotajiem materiālie un pēc dotā parauga, jāizveido konkrēta ierīce. Un žūrija vērtēs ierīces darbību.

Situācijas analīze, kurā tiks izskaidrota uzņēmumā esošaproblēma, un tai būs jāpiedāvā savi risinājumi un jāprezentē tie citāmkomandām un žūrijai.

Uzvarētājiem no katras kategorijas būs iespēja piedalīties Baltijas reģiona Inženieru sacensībās, kas aprīļa beigās notiks Tallinā. Kā arī būs citas vērtīgas, noderīgas balvas.

Sacensībām var pieteikties individuāli (komanda tiks izveidota uzvietas sacensību dienā) vai komandā (piesakās uzreiz 4 studenti).Aktuālā informācija un pieteikšanās anketa atrodama šeit .

Pieteikšanās sacensībām no 8.02.–24.02.2010.

Neslinko, gatavojies un piesakies!

Tiekamies 27. februārī RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1.

«BEST-Riga»

9. februāris, 2010 plkst. 17:03