RTU Inženierzinātņu vidusskolas eksperimentus skaties spēlē «Gudrs. Vēl gudrāks»!

22. janvāris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) ķīmijas skolotāja Pāvela Pestova demonstrēto eksperimentu Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā «Gudrs. Vēl gudrāks» varēja redzēt piektdienas, 22. janvāra, vakarā.

P. Pestovs eksperimentus 9. klases gudriniekiem demonstrē janvāra raidījumos, savukārt RTU studenti — līdz pat maijam, kad TV spēle noslēgsies ar piektklasnieku piedalīšanos.

Raidījumā «Gudrs. Vēl gudrāks» piedalās Latvijas vispārizglītojošo skolu 5.-12. klases skolēni. Arī šogad spēli vada Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš. Spēlē var piedalīties ne tikai klātienē, bet spēlēt arī aplikācijas spēli mobilajās ierīcēs. Raidījuma ierakstus iespējams noskatīties arī internetā.

22. janvāris, 2016 plkst. 16:04