RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolotāja eksperimentus skaties LTV raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks»!

8. janvāris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskola (IZV) jauno gadu iesāka ar dalību Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā «Gudrs, vēl gudrāks», kur piektdien, 8. janvārī, IZV ķīmijas skolotājs Pāvels Pestovs demonstrēja eksperimentu un, pamatojoties uz to, uzdeva jautājumu par ķīmisko reakciju.

P. Pestovs eksperimentus 9. klases gudriniekiem demonstrēs janvāra raidījumos, savukārt RTU studenti — līdz pat maijam, kad TV spēle noslēgsies ar piektklasnieku piedalīšanos.

Raidījums «Gudrs, vēl gudrāks» ēterā tiek demonstrēts piektdienu vakaros plkst. 19.05, un tajā piedalās Latvijas vispārizglītojošo skolu 5.-12. klases skolēni. Arī šogad spēli vada Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš. Spēlē var piedalīties ne tikai klātienē, bet spēlēt arī aplikācijas spēli mobilajās ierīcēs. Raidījuma ierakstus iespējams noskatīties arī internetā.

RTU Komunikācijas nodaļa

8. janvāris, 2016 plkst. 15:42