RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolotāji piedalīsies LTV1 spēlē «V.I.P.»

3. novembris, 2016

Pirmdien, 7. novembrī, plkst. 21.15 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) pedagogi piedalīsies Latvijas Televīzijas 1. kanāla (LTV1) spēles «V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts» finālā, kurā cīnīsies par naudas balvu. Uzvaras gadījumā iegūto laimestu komanda ziedos topošajiem inženieriem kampaņā «Uzlādē izglītības kvalitāti!».

RTU IZV īstenotajā sabiedrības uzmanības piesaistes kampaņā inženierzinātnēm ar savu balsi, ziedojumu vai laiku aicināts iesaistīties ikviens. To var izdarīt kampaņas mājaslapā.

Savas zināšanas un erudīciju RTU IZV pedagogi pārbaudīja spēles pusfinālā, kas norisinājās 24. oktobrī. Tajā draudzīgā gaisotnē sacentās divas RTU IZV skolotāju komandas, un veiksmīgāka izrādījās tā, kuras sastāvā bija ģeogrāfijas skolotāja Agra Lipsberga, latviešu valodas un literatūras skolotāja Marita Rozefelde, kā arī RTU Studentu parlamenta pārstāvis Rolands Fedotovs.

Spēles laikā skolotāji ne vien atbildēja uz dažādiem ar eksaktajām zinātnēm, informācijas tehnoloģijām, maksāšanas līdzekļiem un ģeogrāfiskajiem atklājumiem saistītiem jautājumiem, bet arī televīzijas skatītājiem piedāvāja vērot aizraujošu eksperimentu, kurā citrons radīja elektroenerģiju. Tieši citrons ir viens no kampaņas «Uzlādē izglītības kvalitāti!» simboliem.

Sekot līdzi finālspēlei un just līdzi RTU IZV komandai varēs 7. novembra vakarā plkst. 21.15 LTV1 vai tiešsaistē LTV mājaslapā.

24. oktobra «V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts» raidījuma ierakstu var noskatīties LTV mājaslapā.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

3. novembris, 2016 plkst. 10:52