RTU IT dienests nodrošinājis plaša mēroga elektroniskā testa norisi

18. marts, 2011

Nodrošinot informācijas tehnoloģijas lietotāju atbalstu un serveru vidi, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Informācijas tehnoloģijas dienests sniedzis atbalstu biedrības «Creativus» organizētā Baltijas skolu erudīcijas konkursa «Ko tu zini par Latviju» norisei e-studiju vidē Moodle.

Latvijā konkursa elektronisko testu vienlaikus pildīja 220 lietotāji.«Šis elektroniskais tests Latvijā uzskatāms par unikālu pieredzi, jo irpirmais šāda mēroga elektroniskais tests Baltijas valstīs,» atzīst biedrības «Creativus» valdes priekšsēdētājs Toms Mālmeisters.

Organizējot konkursu «Ko tu zini par Latviju», biedrība «Creativus» izvirzījusi mērķi – palielināt jauniešu interesi un zināšanas par Latviju. Konkursā piedalās  9.–12. klašu skolēnu komandas. Vienlaikus līdzīgi konkursi norisinās arī Lietuvā un Igaunijā – «Ko tu zini par Lietuvu?» un «Ko tu zini par Igauniju?».

Šobrīd Latvijas konkursa uzvarētāji vēl nav zināmi, taču zināms, ka uzvarētāji balvā iegūs iespēju doties trīs dienu ilgā aktīvās atpūtas pasākumā kopā ar Lietuvas un Igaunijas konkursu uzvarētājiem.

RTU Informācijas centrs

18. marts, 2011 plkst. 11:17