RTU izdevusi Jūlijas Bistrovas un Nataļjas Lāces monogrāfiju

13. marts, 2015

Monogāfijā «Shareholder value sustainability in equity investing» pētīta akcionāru kapitāla vērības ilgtspējības problēma Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos. Autores - RTU docente Jūlija Bistrova un profesore Nataļja Lāce - darbā sniegušas visaptverošu analīzi par faktoriem, kas ietekmē akcionāru kapitāla vērtību ilgtermiņā, kā arī izpētījušas veidus, kā var panākt ilgtspējīgu akciju portfeļa ienesīgumu pie pazemināta riska līmeņa.

Monogrāfija paredzēta finanšu nozares profesionāļiem, kā arī studentiem, kas apgūst ekonomiku un vadībzinātnes.

Grāmatu izdevusi RTU Izdevniecība, un tā ir pieejama RTU Zinātniskajā bibliotēkā. Iegādāties to var RTU grāmatnīcā Rīgā, Kaļķu ielā 1, 116. kabinetā.

13. marts, 2015 plkst. 9:28