RTU izdevusi «Laboratorijas darbu krājuma vides inženierzinātņu studentiem» II daļu

5. marts, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Izdevniecība laidusi klajā mācību izdevuma «Laboratorijas darbu krājums vides inženierzinātņu studentiem» II daļu, kurā apkopoti laboratorijas, pētnieciskie un praktiskie darbi.

Mācību izdevums ir izveidots, par pamatu ņemot oriģinālus laboratorijas un praktiskos darbus. Krājums paredzēts ne tikai vides inženierzinātņu studentiem, bet arī pārējo inženierzinātņu un vides zinātņu studentiem, kā arī RTU un pārējo Latvijas universitāšu mācībspēkiem, kuri strādā ilgtspējīgas attīstības jomā.  Grāmatā apkopotie darbi ir ļoti atšķirīgi pēc savas struktūras un uzdevumiem un ietver gan lietišķo zinātni, gan datorsimulācijas un eksperimentu veikšanu.

Krājumu izstrādājis RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta autoru kolektīvs zinātnieces Dagnijas Blumbergas vadībā. Profesori izstrādājuši idejas, docenti tās aprobējuši studentu auditorijās un asistenti aprobētās idejas noformulējuši laboratorijas darbu aprakstos.

Grāmata ir pieejama RTU Zinātniskajā bibliotēkā. Iegādāties to var RTU grāmatnīcā Rīgā, Kaļķu ielā 1, 116. kabinetā.

RTU Komunikācijas nodaļa

5. marts, 2015 plkst. 10:58