RTU jaunie arhitekti iegūst 1. vietu jauno biznesa ideju meistarklasē «PITCHING 2015»

3. decembris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (RTU APF) studentu ideja «Quube» atzīta par labāko novembra beigās notikušajās apmācībās «PITCHING 2015».

Pirmās godpilnās vietas ieguvēji – RTU APF studenti Egīls Markus, Matijs Babris, Mārtiņš Smilts – saņēma 300 EUR grantu uzņēmējdarbības attīstībai no A/S «Swedbank».

«Quube» ir oriģināla dizaina rakstāmlietu organizēšanas rīks. Vairāk informācijas par produktu.

Jauno biznesa ideju meistarklasē «PITCHING 2015» piedalījās 40 dalībnieki, kuri, pārstāvot 15 komandas, īsās prezentācijās centās pārliecināt žūrijas locekļus, ka tieši viņu ideja būs potenciālajiem klientiem un investoriem pati interesantākā un ar vislielāko biznesa potenciālu.

Pasākumu organizēja biedrība «RISEBA ALUMNI» sadarbībā ar RISEBA Radošo biznesa inkubatoru, bet finansiālo atbalstu nodrošināja A/S «Swedbank».

Apmācības atbalstīja un to žūrijā darbojās Latvijas Studentu biznesa inkubatora iniciatīvas dalībnieku – RTU, Latvijas Universitātes un biznesa augstskolas «Turība» vadītāji.

RTU Komunikācijas nodaļa

3. decembris, 2015 plkst. 10:30