RTU laidusi klajā mācību grāmatu «Elektrotehnikas teorētiskie pamati»

20. februāris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Izdevniecība laidusi klajā mācību grāmatas «Elektrotehnikas teorētiskie pamati» 1. daļu, kurā aplūkoti stacionāri procesi lineārās elektriskajās ķēdēs.

Grāmatas autors ir RTU Elektrotehnikas un elektronikas katedras profesors Ivars Dūmiņš. Grāmatā aplūkota lineāro elektrisko ķēžu stacionāro procesu teorija un galvenās aprēķina metodes, to lietošana līdzstrāvas un sinusoidās maiņstrāvas, tajā skaitā trīsfāzu ķēdēm. Teorētisko materiālu papildina detalizēti uzdevumu risinājumu paraugi, paskaidrojoši attēli, shēmas un grafiki.

Mācību grāmata paredzēta RTU visu elektrotehniskā virziena programmu studentiem. Grāmata noderēs arī citu augstskolu un koledžu studentiem, kuri apgūst elektrotehnikas teorētiskos pamatus, kā arī inženieru kvalifikācijas celšanai.

Grāmata ir pieejama RTU Zinātniskajā bibliotēkā, iegādāties to var RTU grāmatnīcā Rīgā, Kaļķu ielā 1, 116. kabinetā.

RTU Komunikācijas nodaļa

20. februāris, 2015 plkst. 11:14