RTU Modes skatē «Ķīpsalas pavasaris 2011» pasniedz simpātiju balvas

10. maijs, 2011

Uzņēmumu pārstāvji un RTU mācībspēki vairākām RTU Modes skates «Ķīpsalas pavasaris 2011» tērpu kolekciju autorēm pasnieguši simpātiju balvas. Uzņēmuma «Burdas Salons» vadītāja Gunta Brūmane atzina, ka RTU Modes skate ik gadu ir «kā pavasara vitamīnu deva».

Uzņēmuma «Brother» simpātiju balvu – šujmašīnu – saņēma apģērbu kolekcijas «Zefīrs» autore, RTU 3. kursa studente Līva Drukmane.

Uzņēmuma «Kurši» simpātiju balvu saņēma apģērbu kolekcijas «Pagriez skaļāk!» autore, RTU 4. kursa studente Signe Nasteviča.

Uzņēmuma «Burdas Salons» simpātiju balvas saņēma apģērbu kolekcijas «Šan ta ram» autore, RTU 4. kursa studente Alīna Pancere un apģērbu kolekcijas «Ilūzija» autore, 3. kursa studente Linda Dulmane.

Uzņēmuma «Solution» simpātiju balvas saņēma apģērbu kolekcijas «Stockletfrieze» autore, RTU 3. kursa studente  Eva Borherte un apģērbu kolekcijas «Zem bruņu vestēm» autore, 3. kursa studente Aiga Kompa.

Kolekciju vadītāju – Skaidras Deksnes un Dainas Šķiņķes – balvu par rūpīgo darbu un par darba mīlestību saņēma kolekcijas «Meža zvēri» autore, RTU 4. kursa studente Tatjana Kravčenko.

Studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» balvu saņēma kolekcijas «Perfekta maska» autore, RTU 4. kursa studente Lelde Grēbere.

Studiju programmas «Apģērbu un tekstila tehnoloģija» balvu saņēma apģērbu kolekcijas «Koraļļi» autore, RTU 4. kursa studente Sandra Tropa.

Jau ziņots, ka ikgadējā RTU studentu modes skate «Ķīpsalas pavasaris 2011» notika 9. maijā. septīto reizi. Kopumā tajā tika demonstrētas 26 apģērbu kolekcijas, kuras izstrādājušas RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta profesionālo bakalaura studiju programmu «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Apģērbu un tekstila tehnoloģija» studentes.

Skates gaitā kolekcijas un to prezentācijas kvalitātes vērtēja Valsts Eksaminācijas komisija. Īpaši nozīmīgs modes skatē gūtais vērtējums ir tām studentēm, kas šopavasar gatavojas absolvēt RTU – modes skatē gūtais vērtējums ir būtiska bakalaura projekta gala vērtējuma sastāvdaļa.

Dalība ikgadējās modes skatēs studentiem ir netsverama pieredze ceļā uz meistarību, jo, gatavojoties modes skatei, studenti iziet pilnu ciklu no idejas līdz gatavam tērpam, kā arī sagatavo pilnu kolekcijas prezentēšanas programmu.

RTU Informācijas centrs

10. maijs, 2011 plkst. 17:32