RTU noslēdz līgumu ar «Pohjola Bank plc» par 9,6 miljonu EUR aizdevumu

9. septembris, 2015

Otrdien, 8. septembrī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) noslēdza līgumu ar «Pohjola Bank plc» filiāli Latvijā par 9,6 miljonu EUR lielu aizdevumu, ar mērķi to izmantot projekta «RTU – Pilsēta pilsētā» īstenošanai – universitātes Ķīpsalas vienotā teritoriālā kompleksa attīstībai.

«RTU – Pilsēta pilsētā» ir vērienīgs projekts, kuru īstenojot tiks izveidots Baltijas reģionā modernākais inženierzinātņu studiju centrs – studentu pilsēta, ko nākotnē veidos RTU fakultātes, administratīvās ēkas un Zinātniskā bibliotēka.

Projekta mērķis ir nodrošināt efektīvāku RTU studiju programmu kvalitātes uzlabošanu, modernizējot telpas un iekārtas, un radīt iespējas izglītības programmas apgūt arī personām ar funkcionāliem traucējumiem.

RTU Komunikācijas nodaļa

9. septembris, 2015 plkst. 10:38