RTU noslēdz sadarbības līgumu ar Brazīlijas universitāti

11. aprīlis, 2012

Šodien, 11. aprīlī, plkst. 11 Ārlietu ministrijā (ĀM) tika parakstīts sadarbības līgums starp Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Brazīlijas universitāti – Rio Grande do Norte Federālo universitāti (Universidade Federal do Rio Grande do Norte).

Skatīt galeriju

brazilijas_dienas_0078.jpgSvinīgajā sadarbības līguma parakstīšanā piedalījās  Brazīlijas vēstniece Stokholmā Leda Lucia Camargo, LR Kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende,  Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Menģelsone, bijušais LR vēstnieks Brazīlijā un LR ĀM Eiropas Savienības direkcijas vadītājs Artis Bērtulis, LR Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Brazīlijas parlamentu vadītājs Andris Buiķis, brazīliešu viesu delegācija un Latvijas uzņēmumu pārstāvji. Ar īpašu muzikālu priekšnesumu uzstājās Brazīlijas mākslinieki – Danilo Guanais un Alvaro Barros.

Kā ziņots, ar mākslinieka Sezara Revoredo (César Revorêdo) izstādes «MATA» atklāšanu Rietumu bankā šodien, 11. aprīlī, plkst. 17.30, sākas Brazīlijas dienas Rīgā, kas norisināsies līdz 18. aprīlim. Pasākumu programma.

Brazīlijas dienu īpašie atbalstītāji ir Rīgas dome, LR Ārlietu ministrija, Rietumu banka, Rīgas brīvosta, Laima, restorāns Barons, Jāzepa Vītola mūzikas akadēmija, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Doma kora skola.

RTU Informācijas centrs

11. aprīlis, 2012 plkst. 14:06