RTU noslēgusi līgumu ar Ogres Valsts tehnikumu

19. aprīlis, 2012

Lai veicinātu dažādu līmeņu profesionālās izglītības prestižu un pēctecību, sabiedrības sapratni par profesionālās izglītības nozīmi, interesi par profesionālās izglītības turpināšanu un augstākās profesionālās izglītības iegūšanu, Rīgas Tehniskā universitāte noslēgusi sadarbības līgumu ar Ogres Valsts tehnikumu.

Galvenie plānotie sadarbības pasākumi ir: programmu savstarpēja saskaņošana, nodrošinot zemāka līmeņa profesionālo izglītību ieguvušajāmpersonām iespēju iegūt augstāka līmeņa profesionālo izglītību; programmu aktualizēšanā, lai sagatavotu darba tirgum un valsts ekonomiskajai attīstībai nepieciešamos speciālistus, kā arī akadēmiskā personāla mobilitātes veicināšana, atbalstot savstarpēju iesaistīšanos studiju programmu īstenošanā.

RTU Informācijas centrs

19. aprīlis, 2012 plkst. 11:47