RTU noslēgusi līgumu par 12 jaunu elektromobiļu iegādi

15. jūlijs, 2014

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) parakstījusi līgumu ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un SIA «Vides investīciju fonds» par 12 jaunu elektromobiļu iegādi RTU personāla mobilitātes nodrošināšanai.

RTU Projektu pārvaldības departamenta direktors Mareks Zeltiņš uzver, ka pateicoties šim projektam, universitāte spēs plaši demonstrēt jaunās tehnoloģijas saviem studentiem un mācībspēkiem, kā arī būs lielisks paraugs jauno tehnoloģiju lietošanā, ikdienā izmantojot videi draudzīgu transportu.

Jaunos transporta līdzekļus plānots iepirkt 2014. gada rudenī ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstu projekta «Elektromobiļu iegāde Rīgas Tehniskās universitātes personāla mobilitātes nodrošināšanai samazinot siltumnīcefekta gāzu emisiju un popularizējot elektromobiļu lietošanu pilsētās» Nr.KPFI-16/71 ietvaros. Kopējā projekta summa ir 314 916 EUR, un to plānots īstenot līdz 2014. gada 31. decembrim.

RTU Komunikācijas nodaļa

15. jūlijs, 2014 plkst. 13:54