RTU notika Latvijas skolotāju konference «E-klase 2012»

13. aprīlis, 2012

13. aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā notika Latvijas skolotāju konference «E-klase 2012», ko rīkoja izglītības portāls un skolvadības sistēma «E-klase». Konferences atklāšanā klātesošos uzrunāja izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

Konferences mērķis bija pulcēt izglītības nozares, kā arī pašvaldību pārstāvjus uz diskusiju, lai kopīgi dalītos pieredzē un tiktu veicināta informācijas aprite skolās.

Konferencē tika stāstīts par vairākiem jaunumiem, kas ieviesti skolvadības sistēmā:

• skolas jaunumu ievietošana E-klasē un tās sasaiste ar skolas mājas lapu;
  • uzvedības žurnāli un Rūpju bērna modulis;
  • konsultāciju žurnāli;
  • pārbaudes darbi attālinātā režīmā – E-klases un Uzdevumi.lv pilnīga procesa automatizācija;
  • E-klase profesionālajās izglītības iestādēs un ģimnāzijās – risinājumi un iespējas.

Konferenci apmeklēja aptuveni 400 dalībnieku.

RTU Informācijas centrs

13. aprīlis, 2012 plkst. 14:01