RTU notiks betona jautājumiem veltīta konference un Betona olimpiāde

11. maijs, 2009

Ceturtdien, 28. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes (RTU BF) Sēžu zālē Āzenes ielā 16/20 notiks Latvijas Betona savienības XVIII zinātniski tehniskā konference, savukārt Betona mehānikas laboratorijā norisināsies IX Betona olimpiāde.

11.05.2009.

Konference ilgs no plkst. 9.30 līdz plkst. 15, un tajā arpriekšlasījumiem par dažādiem betona izpētei veltītiem jautājumiemuzstāsies zinātnieki un uzņēmēji no Latvijas, Zviedrijas, Krievijas unSīrijas.

Savukārt Betona olimpiāde Betona mehānikas laboratorijā (Āzenes ielā16/20, 147. telpā) sāksies plkst. 15, tajā tiks noteiktskvalitatīvākais un izturīgākais betona paraugs. Olimpiādes organizatoriaicina olimpiādē piedalīties visus betona ražotājus un būvniekus, šimnolūkam olimpiādes dienā atvedot uz RTU BF trīs betona paraugus(kubiņus 100x100x100 mm) un nododot konferences reģistrācijā. Betonaparaugi jāmarķē ar firmas nosaukumu un izgatavošanas datumu.

Konferenci rīko Latvijas Betona savienība, finansiāli atbalsta RTUBF, Betona mehānikas laboratorija un Latvijas Betona savienības biedri:SIA «Primeks», SIA «Grods», A/S «BMGS», SIA «Ventspils MB», SIA «Saldus MB», SIA «ATF Būve», SIA «SIKA Baltic», SIA «SEMTU» u. c.

RTU Informācijas centrs

11. maijs, 2009 plkst. 14:06