RTU notiks Inženieru sacensības

25. janvāris, 2010

Sestdien, 27. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, norisināsies aizraujošas un radošas Inženieru sacensības tehnisko zinātņu studentiem, kurās piedalīsies aptuveni 150 RTU studentu. Sacensību sākums – plkst.10.

25.01.2010.

Dalībnieku komandām tiks piedāvātas divas sacensību kategorijas:situācijas analīze un konstruēšana. Situācijas analīzes uzdevums tiksveidots, sadarbojoties ar būvfirmu «Re&RE», savukārt konstruēšanaskategorijas uzdevums – ar uzņēmumu valsts a/s «Latvijas dzelzceļš»,ziņo sacensību koordinators Jurijs Varneļs.

Katras kategorijas uzvarētājkomanda iegūs iespēju doties uz sacensībunākamo kārtu – Baltijas Inženieru sacensībām, kas 21.–25. aprīlīnorisināsies Tallinā. Latvijas studenti tur varēs sacensties aruzvarētājiem no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas un cīnīties pariespēju doties uz Eiropas BEST Inženieru sacensībām Rumānijas pilsētāKluža-Napoka.

RTU Inženieru sacensības rīko organizācija BEST-Riga, RTU tās notiksjau septīto reizi. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina «EiropeanHit Radio».

RTU Inženieru sacensību mērķis ir parādīt tehnisko zinātņu nozīmi, kāarī veicināt sadarbību starp universitāti, uzņēmumiem un studentiem.

BEST-Riga ir starptautiskas Eiropas Tehnisko universitāšu studentuapvienības BEST (Board of European Students of Technology)pārstāvniecība Latvijā, kurā šobrīd darbojas 30 mērķtiecīgi, enerģiskiun uzņēmīgi studenti no dažādām RTU fakultātēm.

Vairāk par sacensībām.

25. janvāris, 2010 plkst. 15:35