RTU notiks izglītības konference «Nākotnes skola sākas šodien»

12. aprīlis, 2013

Otrdien, 23. aprīlī, no plkst. 10 līdz 17 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā (Kaļķu ielā 1, Rīgā) saistībā ar Radošās darbības nedēļu «radi!2013» notiks nākotnes izglītības konference «Nākotnes skola sākas šodien».

Konferencē tiks stāstīts par mūsdienīgām un netradicionālām pedagoģiskajām pieredzēm. Tā sāksies ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Izglītības inovācijas balvasizsludināšanu. Turpinājumā būs iedvesmojošas lekcijas Lielbritānijas izglītības inovatoru izpildījumā. Dienas otrajā pusē klātesošie tiks iepazīstināti ar citādām mācīšanās iespējām.

Radošās darbības nedēļa «radi!2013» šogad sakrīt ar Starptautisko nedēļu «Izglītība visiem», kuru atzīmēs vairāk nekā 100 valstīs.  Ikviens sabiedrības loceklis šajā nedēļā tiek aicināts pievērst uzmanību izglītības pieejamības un kvalitātes jautājumiem.

Organizatori: Britu padome Latvijā, IZM, Sorosa fonds – Latvija, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, SIA «Microsoft Latvia».

Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu internetā.

Vairākpar Radošās darbības nedēļu «radi!2013» un tās aktivitātēm var uzzināt mājaslapā www.radilatvija.lv vai sazinoties rakstiski ar projekta vadītāju Lilitu Sparāni pa e-pastu: m.

RTU Informācijas centrs

12. aprīlis, 2013 plkst. 9:23