RTU notiks Latvijas dzimšanas dienai veltīta Senāta svinīgā sēde

16. novembris, 2015

Otrdien, 17. novembrī, plkst. 13 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā zālē notiks RTU Senāta svinīgā sēde, kas veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai.

Sēdi ar uzrunu atklās RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. Sēdes laikā RTU asociētā profesore Alīda Zigmunde uzstāsies ar priekšlasījumu «RTU Ķīpsalā – vēstures liecības: RTU Studentu pilsētiņai 50». Tāpat Senātā tiks pasniegts Atzinības raksts RTU ilggadējam sadarbības partnerim AS «Latvijas gāze», kā arī nosaukts 2014. gada RTU Goda absolvents.

Viņa vārds pēc Senāta sēdes tiks atklāts Goda plāksnē, kurā jau ir «RTU Goda absolventa 2012», SIA «Itera Latvija» valdes priekšsēdētāja Jura Savicka vārds un «RTU Goda absolventa 2013», SIA «Lattelecom» valdes priekšsēdētāja un galvenā izpilddirektora Jura Gulbja vārds.

16. novembris, 2015 plkst. 16:54