RTU paraksta sadarbības līgumu ar Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parku

28. janvāris, 2015

Trešdien, 28. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātņu prorektors Tālis Juhna un Liepājas Universitātes Zinātnes un inovāciju parka (LiepU ZIP) valdes priekšsēdētājs Jānis Letinskis parakstīja sadarbības līgumu. Tas paredz sadarbību pētniecības darbā, inovatīvas studiju un darba vides pilnveidošanā, zināšanu un tehnoloģiju pārnesē, kā arī – studiju prakšu organizēšanā un īstenošanā.

Īstenojot sadarbību, plānota pētniecības darbu un inovatīvu produktu izstrāde, izmantojot abu pušu pārvaldībā esošo laboratoriju aprīkojumu un ražošanas iekārtas. Paredzēta Eiropas Savienības finansētu projektu pieteikumu sagatavošana un sadarbība pētniecības un attīstības jomā, apmaiņa ar zinātnisko un tehnisko informāciju, kopīga konferenču un semināru rīkošana, kā arī – studiju un kvalifikācijas darbu izstrādāšana un pilnveidošana.

RTU Komunikācijas nodaļa

28. janvāris, 2015 plkst. 13:00