RTU paraksta sadarbības līgumu ar Taivānas Nacionālo universitāti

4. marts, 2013

Pirmdien, 4. martā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pārstāvji uzņēma Taivānas Nacionālās universitātes delegāciju, kā laikā starp abām universitātēm tika parakstīts sadarbības līgums.

Skatīt galeriju

taivanas_nac_uni_delegacija_0021.jpgSavstarpējās sadarbības līgums domāts, lai abas puses sadarbotos izglītības un akadēmiskās pētniecības jomās. Līgums paredz veicināt apmaiņu un vizītes bakalaura un maģistrantūras studentiem, mācībspēkiem un citiem universitāšu pārstāvjiem.

RTU un Taivānas Nacionālā universitāte apņemas organizēt kopīgas zinātniskās konferences, akadēmiskās programmas, publikācijas un pētniecības darbus un apmainīties ar informāciju un materiāliem sev interesējošajās jomās.

Tikšanās laikā rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis pateicās viesiem par izrādīto interesi sadarboties ar RTU un īsumā prezentēja universitātes struktūru un nākotnes plānus. Savukārt Taivānas Nacionālās universitātes prezidents Si-Chen Lee izrādīja interesi par studentu un mācībspēku apmaiņas iespējām.

TaivānasNacionālajā universitātē studē aptuveni 33 000 studentu, no kuriem 5000studē doktorantūrā. Tai pieder vairākas slimnīcas un zemes platības, kas sastāda ap 1% no visas Taivānas teritorijas. Universitāti pārstāvēt bija ieradies universitātes prezidents Si-Chen Lee, universitātes pārstāve Mei-Ling Cheng, starptautisko attiecību dekāne Hsiao-Wei Yuan, Zinātņu koledžas asociētais dekāns Hongey Chen un Saspiestās matērijas zinātņu centra (Centre for Condensed Matter Sciences) direktore Li-Chyong Chen.

RTU Informācijas centrs

4. marts, 2013 plkst. 17:09