RTU paraksta sadarbības līgumu ar Valsts pētījumu universitāti «Maskavas Enerģētikas institūts»

27. janvāris, 2014

Trešdien, 15. janvārī, Valsts pētījumu universitātē «Maskavas Enerģētikas institūts» (VPU «MEI») Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un VPU «MEI» rektors Nikolajs Rogaļevs parakstīja sadarbības līgumu.

Līgums paredz sadarbību kopīgu pētniecības un izglītības projektu īstenošanā un dotāciju piesaistē, zinātnisko materiālu un citas informācijas apmaiņā, kā arī studentu, zinātnieku un mācībspēku mobilitātē un stipendiju nodrošināšanā.

Pēc līguma parakstīšanas RTU delegācija iepazinās ar VPU «MEI» infrastruktūru un apmeklēja tās katedras. Līguma parakstīšanā un pārrunās piedalījās arī RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Modelēšanas un imitācijas katedras vadītājs profesors Jurijs Merkurjevs un RTU Starptautiskās sadarbības departamenta Starptautiskās institucionālās sadarbības nodaļas vadītājs Juris Iljins.

RTU Informācijas centrs

27. janvāris, 2014 plkst. 9:43