RTU paraksta sadarbības līgumu ar Zemkopības ministriju

30. augusts, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs otrdien, 30. augustā, parakstīja sadarbības līgumu starp RTU un Zemkopības ministriju.

Savstarpējās sadarbības līgumā starp RTU un Zemkopības ministriju uzsvērta sadarbība informācijas apmaiņā par augstākās izglītības un zinātnes jautājumiem ministrijas un RTU kompetences jomās, kopīgu pasākumu rīkošana augstākās izglītības un zinātnes sasniegumu popularizēšanai, prakses vietu nodrošināšana RTU studentiem atbilstoši studiju programmām un studiju plāniem, kā arī sadarbības veicināšana ar nozares uzņēmumiem.

Sadarbības līgums noslēgts uz pieciem gadiem, tā parakstīšanā piedalījās RTU rektors akadēmiķis L. Ribickis un zemkopības ministrs J. Dūklavs.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

30. augusts, 2016 plkst. 11:15