RTU paraksta sadarbības līgumus ar Ukrainas augstskolām

18. marts, 2013

14. un 15. martā RTU rektors Leonīds Ribickis Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītes laikā oficiālās delegācijas sastāvā apmeklēja Ukrainu, kur viesojās un parakstīja sadarbības līgumus ar Ukrainas Nacionālo tehnisko universitāti «Kijevas Politehniskais institūts» un tās Zinātnes parku, kā arī ar Odesas Nacionālo Politehnisko universitāti. Notika arī atsevišķas sarunas ar Ukrainas Hmeļņickas (Khmelnitsky) Nacionālo universitāti.

Noslēgtie līgumi paredz sadarbību kopīgās zinātnes nozarēs, mācībspēku un studentu apmaiņā, kā arī iespējas organizēt kopīgus pasākumus – konferences, vasaras skolas un sadarbību dažādos citos projektos.

Odesas apmeklējuma laikā rektors tikās ar Odesas reģiona universitāšu rektoru padomes prezidentu, ar kuru pārrunāja ar augstākās izglītības un universitāšu darbību saistītus jautājumus abās valstīs.

RTU Informācijas centrs

18. marts, 2013 plkst. 13:15