RTU pārstāvis apmeklēja partneraugstskolu Lihtenšteinā

26. novembris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, mācībspēki un administratīvie darbinieki nākamgad varētu iegūt stipendijas un doties uz Lihtenšteinas Universitāti, lai piedalītos studentu un personāla apmaiņā. Šādu iespēju paredz vienošanās par divpusējās sadarbības uzsākšanu, kas panākta, RTU Starptautiskās institucionālās sadarbības nodaļas vadītājam Jurim Iljinam viesojoties Lihtenšteinas Universitātē.

Vizīte norisinājās no 18. līdz 21. novembrim, un tās laikā J. Iljins tikās ar kolēģiem no Lihtenšteinas Universitātes Starptautiskās sadarbības departamenta, kā arī apskatīja augstskolas studentu pilsētiņu, iepazīstoties ar universitātes studiju, zinātnes un atpūtas telpām. Tāpat tika pārrunātas sadarbības iespējas EEZ finanšu instrumenta ietvaros, īstenojot sagatavošanās vizīšu projektu ar nr. EEA-S-PV/2014/005. Paredzētā mobilitātes projekta apstiprināšanas gadījumā tā darbības laiks būs pusotrs gads, sākot no 2015. gada septembra.

Starptautiskās sadarbības departaments

26. novembris, 2014 plkst. 11:32