RTU pārstāvji iegūst balvu par labāko rakstu starptautiskajā programmatūras inženierijas konferencē

4. novembris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas (RTU DITF) pārstāvji ieguvuši balvu par labāko rakstu «Best Paper Award» starptautiskajā programmatūras inženierijas konferencē «The Ninth International Conference on Software Engineering Advances – ICSEA 2014».

Balva pasniegta DITF Lietišķo datorzinātņu katedras profesorei Oksanai Ņikiforovai un katedras absolventiem Dacei Ahiļčenokai, Konstantinam Gusarovam, Ludmilai Kozačenko un Dainim Unguram par rakstu «Dažas problēmas UML secību un klašu diagrammas izvietošanā» («Several Issues on the Layout of the UML Sequence and Class Diagram»).

Konference notika no 12. līdz 16. oktobrim Francijas pilsētā Nicā un tajā tika prezentēti vairāk nekā 200 referāti. Ar konferences programmu var iepazīties šeit.

Konferenci organizē starptautiskā asociācija IARIA (International Academy, Research, and Industry Association), un programmu komitejā ir aptuveni 250 locekļu no vairāk kā 50 valstīm.

RTU Komunikācijas nodaļa

4. novembris, 2014 plkst. 0:00