RTU pasniegta Latvijas badmintona Gada balva

24. janvāris, 2017

Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) Latvijas badmintona federācija (LBF) piešķīrusi gada universitātes titulu, ko pasniedza Latvijas badmintona Gada balvas pasākumā.

Šī ir pirmā reize, kad gada universitātes balva pasniegta kādai augstākās izglītības iestādei. Kā atzīmē LBF, RTU jau otro gadu pēc kārtas ir piešķīrusi bezmaksas studiju iespējas kādam Latvijas badmintona izlases spēlētājam. 2015. gadā budžeta vietu saņēma Reinis Krauklis, savukārt 2016. gadā arī Jānis Kristaps Gulbis.

Arī RTU studenti Jānis Kristaps Gulbis un Teodors Kerimovs svinīgajā balvu pasniegšanā ieguva balvu – «Gada pāris 2016». Viņi 2016. gadā uzvarēja gan Latvijas čempionātā, gan arī Latvijas Olimpiādes badmintona turnīrā, kā arī pārstāvēja Latviju Eiropas čempionātā komandām.

Lai noskaidrotu Latvijas badmintona Gada balvas ieguvējus, tika rīkota Latvijas badmintona spēlētāju un klubu aptauja internetā. Aptaujas balsojuma 1. kārtā balsotāji līdz 9. janvārim varēja pieteikt arī savu kandidātus, bet 2. kārtā līdz 19. janvārim bija jābalso tikai par vienu no trim populārākajām atbildēm, bet 3. kārtā balsojuma rezultātus 21. janvārī apstiprināja LBF valde.

Latvijas badmintona Gada balvas šogad tika pasniegtas jau otro gadu pēc kārtas.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

24. janvāris, 2017 plkst. 16:09