RTU pētnieki sadarbosies ar Dienvidkorejas zinātniekiem elektrotehnikas jomā

14. jūlijs, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētniekiem būs iespēja saņemt palīdzību no Jonsei Universitātes (Yonsei University) Dienvidkorejā elektrotehniskās un elektroniskās inženierijas pētniecībā. Par to, viesojoties Dienvidkorejā, ar Jonsei Universitātes vadību vienojies RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

Abu universitāšu vadības vienošanās Latvijas studentiem un pētniekiem pavērs arī iespēju doties sadarbības braucienos, lai paplašinātu savas zināšanas Jonsei Universitātes piedāvātajās studiju programmās angļu valodā.

Jonsei Universitāte ir viena no vecākajām augstskolām Dienvidkorejā un ir viena no trim prestižākajām augstskolām šajā valstī. Zīmīgi, ka šīs universitātes paspārnē atrodas vairāki desmiti koledžu un citu izglītības iestāžu. Šobrīd Jonsei Universitāte QS University World University Rankings reitingā ierindojas 105. vietā, un  ir 18. labākā universitāte Āzijas reģionā.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

14. jūlijs, 2016 plkst. 16:05