RTU PIEDALĀS BALTECH–NORDTEK KOPĒJĀ KONFERENCĒ

20. jūnijs, 2012

No 15. līdz 18. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Leonīds Ribickis, RTU pārstāvji Bruno Grasmanis un Liene Maurīte, kā arī studentu pārstāves Danuta Jasmane un Arita Krēsliņa apmeklēja BALTECH - NORDTEK kopīgo konferenci «Ziemeļvalstu - Baltijas reģions - Stratēģiskās sadarbības zināšanu trijstūrī» Tallinā, Igaunijā.

Konference bija pirmā kopīgā BALTECH - NORDTEK tikšanās, ko rīkoja Tallinas Tehnoloģiskā universitāte sadarbībā ar tehniskajām universitātēm Rīgā, Kauņā un Viļņā. Konferences mērķis bija ieskatīties notiekošajos projektos izglītības, pētniecības un inovāciju jomā Ziemeļvalstu - Baltijas valstu reģionā un apspriest sadarbības iespējas nākotnē. Sarunu laikā tika sagatavots kopējs NORDTEK un BALTECH paziņojums.

BALTECH ir tīkls starp tehniskajām universitātēm Baltijas valstīs, Karalisko Tehnoloģiju institūtu Stokholmā un tehniskajām fakultātēm Linčēpingas un Lundas universitātēs Zviedrijā. BALTECH ir dibināta 1997.gadā.

NORDTEK ir tīkls starp tehniskajām universitātēm piecās Ziemeļvalstīs. Biedri pārstāv 24 augstskolas, vairāk nekā 100,000 studentus, pasniedzējus un pētniekus.

20. jūnijs, 2012 plkst. 14:48