RTU piedalīsies akcijā «Grāmatu draugu ķēde»

7. janvāris, 2014

Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas gads sāksies ar Gaismas pils atvēršanu apmeklētājiem un akciju «Grāmatu draugu ķēde». Sestdien, 18. janvārī arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki un studenti piedalīsies akcijā, palīdzot grāmatām no rokas rokā pārceļot no vecās bibliotēkas ēkas uz jaunajām telpām.

Grāmatu ceļš šķērsos Daugavu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas mūsu tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas. Tā būs vēl nebijusi akcija, kas piesaistīs arī starptautisku uzmanību, tomēr vissvarīgākā tā būs mums pašiem.

Akcija noritēs no plkst. 12 līdz 18, bet ķēdes posmu «Akmens tilts» RTU veidos no plkst. 12.30 līdz 13.00. Ierašanās un reģistrācija – plkst. 11.45.

7. janvāris, 2014 plkst. 12:09