RTU piedāvā jaunu brīvās izvēles studiju priekšmetu «Pētījumu metodoloģija»

7. jūlijs, 2011

Sākot no 2011/2012. studiju gada rudens semestra, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) piedāvā jaunu brīvās izvēles studiju priekšmetu angļu valodā «Pētījumu metodoloģija», kas ir paredzēts ikvienas specialitātes studentam.

Studiju kursu angļu valodā. Lekcijas par kvantitatīvajām pētniecības metodēm, kvalitatīvajām pētniecības metodēm, jauktajām – «mixed» pētniecības metodēm, kurās tiek kombinētas gan kvalitatīvās, gan kvantitatīvās pētniecības metodes, kā arī lekcijas par datu apstrādi un statistiku lasīs vieslektori no Latvijas un ārvalstīm, lai studenti gūti visplašāko redzējumu, kā arī varētu izmantot iegūtās zināšanas praktiskajās nodarbībās.

Studiju ilgums – viens semestris, t. i., 16 nedēļas. Lekcijas norisināsies vienu reizi nedēļā. Izņēmums būs tās lekcijas, kuras vadīs vieslektori. Šīs lekcijas tiks organizētas kā intensīvās apmācības kurss dienas garumā. Par sekmīgu dalību kursā studenti saņems sertifikātu par 2 kredītpunktiem jeb 3 ECTS. Pirmā lekcija notiks 7. septembrī.

Vairāk informācijas par priekšmetu RTU studiju priekšmetu katalogā.

Studiju priekšmetam aicināti pieteikties gan RTU, gan citu augstskolu studenti un pārējie interesenti. RTU studenti priekšmetu aicināti izvēlēties kā brīvās izvēles priekšmetu, pieteikšanās – savas fakultātes dekanātā. Savukārt pārējie interesenti priekšmetam var pieteikties kā klausītāji RTU Tālākizglītības nodaļā, aizpildot pieteikuma veidlapu un iesniedzot nepieciešamos dokumentus.

Kontaktinformācija:
Zane Skreija,