RTU piešķirta «Erasmus» universitātes harta

12. decembris, 2013

Esam saņēmuši informāciju no Eiropas Komisijas, ka Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) piešķirta Erasmus universitātes harta, kas nodrošina RTU dalību «Erasmus+» programmā.

«Erasmus+» ir jauna Eiropas Savienības (ES) programma izglītības, apmācības, jaunatnesun sporta jomā 2014.–2020. gadam. Tā aizstāj vairākas esošās ES programmas, aptverot visas izglītības jomas: mūžizglītības programmu — «Erasmus» (augstākā izglītība), «Leonardo da Vinci» (arodizglītība), «Comenius» (skolas izglītība), «Grundtvig» (pieaugušo izglītība), «Jaunatne darbībā» un piecas starptaustiskās programmas («Erasmus Mundus», «Tempus», «Alfa», «Edulink» un programma sadarbībai ar rūpnieciski attīstītajām valstīm). Pirmo reizi «Erasmus+» piedāvās ES atbalstu sporta jomā, jo īpaši tautas sporta jomā.

Starptautiskās sadarbības departaments

12. decembris, 2013 plkst. 21:20