RTU rektoram L. Ribickim piešķirta Rīgas balva

10. decembris, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoram akadēmiķim Leonīdam Ribickim piešķirta Rīgas balva par inovatīvu darbību un tās atbalstu RTU.

Balvas pasniegšanas ceremonija paredzēta 21. decembrī plkst. 16 Latvijas Zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukumā 1.

Rīgasbalvu piešķir ik gadus (sākot no 2002. gada) par nozīmīgiem zinātniskiem pētījumiem par Rīgasvēsturi un kultūrvēsturi, arhitektūras un mākslas vēsturi, etnogrāfiju,demogrāfiju un etniskām attiecībām, vides aizsardzību, rīdzinieku dzīves kvalitātes nodrošināšanu, kā arī par sasniegumiem inovatīvā uzņēmējdarbībā, kas saistīti ar Rīgas identitāti, attīstību un tās sasniegumu popularizēšanu pasaulē.

Balvu piešķir Rīgas balvas biedrības balvas piešķiršanas padome sešu cilvēku sastāvā, kurā ietilpsttrīs Latvijas Zinātņu akadēmijas pārstāvji, divi Rīgas balvas biedrībasvaldes pārstāvji un sponsoru pārstāvis.

Rīgas balvas laureātu vidū ir arī RTU iepriekšējais rektors akadēmiķis Ivars Knēts.

RTU Informācijas centrs

10. decembris, 2012 plkst. 12:19