RTU rektors apmeklēja Azerbaidžānas republiku

2. maijs, 2013

24.–25. aprīlī RTU rektors akadēmiķis L. Ribickis Valsts prezidenta A. Bērziņa oficiālās delegācijas ietvaros apmeklēja Azerbaidžānas republiku.

Vizītes laikā rektors tikās ar vairāku Azerbaidžānas augstskolu, t. sk. Azerbaidžānas tehniskās universitātes, Baku valsts universitātes un Kaukāza universitātes vadību, un pārrunāja jau esošo sadarbību zinātnes un pētniecības, mācībspēku un studentu apmaiņas jomās, kā arī  noslēdza sadarbības līgumu ar vienu no modernākajām Azerbaidžānas augstskolām – Kaukāza universitāti.

Vizītes laikā rektors piedalījās arī Latvijas Republikas un Azerbaidžānas Republikas  Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās, tehniskās un kultūras sadarbības jautājumos sēdē, kur tika nolemts paplašināt sadarbību augstākās izglītības jomā, veicinot mācībspēku un studentu, kā arī zināšanu apmaiņu abu valstu  augstāko izglītības iestāžu starpā.

Rektorāts

2. maijs, 2013 plkst. 0:00