RTU rektors Horvātijā saņem atzinību par starptautisko sadarbību

30. oktobris, 2013

No 22. līdz 25. oktobrim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis atradās vizītē Horvātijā, kuras laikā saņēma zelta medaļu un Atzinības rakstu par līdzšinējo sadarbību Zadaras Universitātes (ZU) un Donavas-Adrijas Automātikas un ražošanas asociācijas (DAAM) starptautiskās konferences organizēšanā.

Vizītes laikā RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis un RTU rektora padomnieks sadarbības un attīstības jautājumos Artūrs Zeps tikās ar ZU pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem sasniegumiem RTU studentu un pētnieku vidū gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Abas puses pārrunāja arī iespējamās sadarbības jomas un apmainījās ar pieredzi jautājumos, kas pašreiz aktuāli gan Horvātijā, gan Latvijā, piemēram, universitāšu un studiju programmu akreditācija.

«Starptautiskā sadarbība ir viens no svarīgākajiem soļiem mūsdienīgas studiju vides un kvalitātes nodrošināšanai. Mums ir liels prieks, ka īsālaika posmā – kopš ZU delegācijas vizītes RTU šā gada maijā – esam ne tikai definējuši jomas, kuras kopīgi varam attīstīt, bet arī RTU sekmīgipiedalījies ZU un DAAM starptautiskās konferences organizēšanā –tas ir plats solis uz priekšu ciešākas sadarbības veicināšanai,» atzīstRTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

24. oktobrī RTU pārstāvji piedalījās ZU un DAAM organizētajā starptautiskajā konferencē, kuras laikā RTU rektors saņēma zelta medaļu un Atzinības rakstu pateicībā par līdzšinējo sadarbību. Vizītes laikā tika panākta vienošanās nākamajā gadā konferenci rīkot Rīgā.

RTU Informācijas centrs

30. oktobris, 2013 plkst. 9:59