RTU rektors Leonīds Ribickis saņems Cicerona balvu

23. novembris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoram akadēmiķim Leonīdam Ribickim otrdien, 24. novembrī, plkst. 14 Latvijas Zinātņu akadēmijā tiks pasniegta Cicerona balva par konsekventu augstākās tehniskās izglītības un tās tautsaimnieciskās ietekmes stiprināšanu.

Žūrijā augstu novērtēts viņa zinātniskais darbs, kā arī augstākās izglītības vairāk nekā simtgadīgo tradīciju Latvijā attīstīšana, prasme reģionalizēt RTU – pilnveidot filiāles ārpus Rīgas, ieguldījums datorzinātņu un elektrotehnikas studiju modernizācijā, iniciatīvu virzīšana vidusskolēnu sagatavošanā tehniskajiem studiju priekšmetiem.

Cicerona balvu piešķir, godinot tos, kuri sekmīgi darbojušies politikā, žurnālistikā, akadēmiskajos un radošajos procesos.

Ceremonijas tiešraide būs skatāma RTU mājaslapā no plkst. 13.45 līdz 15.30.

23. novembris, 2015 plkst. 9:02