RTU Rīgas Biznesa skola aicina jauniešus studēt starptautiskā bakalaura programmā angļu valodā

21. marts, 2012

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) izsludina studentu uzņemšanu jaunā trīs gadu, pilna laika pamatstudiju programmā – Vadīšana starptautiskos uzņēmumos – 2012./2013. akadēmiskajā gadā.

Atvērto durvju dienā 30. martā plkst. 16 Rīgas Biznesa skolā, Rīgā,  Skolas ielā 11, jaunieši un viņu vecāki ir aicināti iepazīties ar jauno studiju programmu, kā arī satikt mācībspēkus, RBS studentus un BI Norwegian Business School absolventus.

Norvēģijas un Latvijas mācībspēku vadībā studenti apgūs prasmi analizēt starptautisku uzņēmumu un iestāžu vadības stūrakmeņus, uzņemties atbildību un iniciatīvu lēmumu pieņemšanā, veikt darbu individuāli, komandā, rast inovatīvus risinājumus mainīgas uzņēmējdarbības vides apstākļos. Pabeidzot studijas, absolventi būs gatavi darbam jebkurā tautsaimniecības nozarē (uzņēmumos, komercbankās, apdrošināšanas kompānijās, pensiju, ieguldījumu fondos), ieskaitot nevalstiskās organizācijas.

Studiju laikā jauniešiem būs iespēja studēt sadarbības augstskolā Oslo vai kādā citā Eiropas universitātē saistībā ar «Erasmus» apmaiņas programmu.

Mācību procesā tiks izmantota mūsdienīga interaktīvā video auditorija, kas studentiem sniedz pieeju pasaules līmeņa mācību resursiem un vadībaspieredzei tiešsaistē. Studenti tiek nodrošināti ar jaunāko biznesa un vadības literatūru angļu valodā.

Reflektantiem ar izcilām sekmēm un citiem sasniegumiem RBS piedāvā iegūtbudžeta vietas stipendijas sadarbībā ar Vītolu fondu. Savukārt, studijulaikā RBS Karjeras attīstības centrs atbalstīs studentus prakses vietasizvēlē.

RBS direktors Jānis Grēviņš: «Piedāvājot starptautisku studiju programmuangļu valodā tepat, Rīgā, vēlamies radīt konkurētspējīgus vadības līmeņa speciālistus kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām. Programma tiekrealizēta sadarbībā ar vienu no prestižākajām biznesa skolām Eiropā – BI Norvēģijas Biznesa Augstskolu. Līdz šim RBS piedāvāja tikai maģistra studiju programmas, taču ir tik daudz uzņēmīgu un ambiciozu jauniešu, kuri vēlas sevi attīstīt vadības jomā jau pēc vidusskola. Tāpēc vēlamiesšādu iespēju piedāvāt. Programmai tiek piesaistīti augsta līmeņa mācībspēki – pieredzējuši, starptautiski atzīti akadēmiķi, kā arī nozares speciālisti, kuri veiksmīgi īsteno biznesa projektus.»

Pieteikšanās 2012./2013. mācību gadam notiek līdz 1. augustam.

Jaunā RBS bakalaura programma ir atvērta gan vietējiem, gan starptautiskajiem studentiem.

RBS ir vecākā un prestižākā biznesa vadības augstskola Latvijā, kas 20 darbības gados ir veiksmīgi attīstījusies kopā ar spēcīgiem starptautiskiem sadarbības partneriem – Bufalo Universitāti (ASV), Otavas Universitāti (Kanāda) un tagad arī -  BI Norvēģijas Biznesa skolu. Kopš 1991. gada RBS absolvējuši vairāk nekā 900 uzņēmēji, kuri ieņem vadošus amatus gan Latvijā, gan ārzemēs, tādos uzņēmumos kā Statoil, Latvenergo, AirBaltic, Lattelecom, Valmieras Piens, DnB Bank, Swedbank, SEB, Siemens, MTG Group u. c.

Papildu informācija.

21. marts, 2012 plkst. 15:50