RTU sacensībās noskaidros izturīgāko papīra tiltu

23. oktobris, 2015

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) otrdien, 27. oktobrī, aicina piedalīties Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvaldes (BIF SP) rīkotajā pasākumā «Papīra tilti», kurā komandas, izmantojot tikai papīru, šķēres, līmi un zināšanas, sacentīsies izturīgākā papīra tilta konstruēšanā.

Komandas no Latvijas augstskolām, ģimnāzijām, vidusskolām, koledžām un citām izglītības iestādēm sacensībām var reģistrēties elektroniski līdz 25. oktobra plkst. 23.59, kā arī pasākuma dienā līdz plkst. 17.15.

RTU BIF SP rīkotās sacensības «Papīra tilti» notiks otrdien, 27. oktobrī, plkst. 17 Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē (APF), Ķīpsalas ielā 6.

Sacensību nolikums un pieteikuma anketa.

Pagājušā gada sacensībās «Papīra tilti» uzvarēja veselas divas komandas, kuru konstruētie papīra tilti izturēja vienādu smaguma slodzi – 41,5 kg.

RTU Komunikācijas nodaļa

23. oktobris, 2015 plkst. 16:42