RTU saņem dāvinājumā grāmatu «An Interactive Multimedia Introduction to Signal Processing»

18. februāris, 2015

Pirmdien, 16. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes Starptautiskās sadarbības departamentā (RTU SSD) viesojās vācu profesors Ulrich Karrenberg, kurš RTU uzdāvināja savu grāmatu «An Interactive Multimedia Introduction to Signal Processing» un tai pievienoto CD, kas nodrošina veikto pētījumu un to rezultātu vizualizāciju.

Grāmata atklāj dažādus pētījumus mikroelektronikā, datortehnoloģijā un komunikācijas inženierijā, kas saistīti ar signālu vizualizācijas un grafiskās programmēšanas signālu apstrādes procesiem. Grāmatas oriģinālvaloda – vācu, tulkota – angļu un ķīniešu valodās. Par šīs grāmatas angļu valodā sarakstīto versiju autors saņēmis Vācijas izglītības programmēšanas balvu «Digita 2003» kategorijā «Studijas un profesionālā izglītība».

Grāmata jau nodota RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātei, kas varētu kalpot kā ļoti labs papildinošs materiāls fakultātes studentu zināšanu pilnveidē.

RTU Komunikācijas nodaļa

18. februāris, 2015 plkst. 9:20