RTU studentes saņem stipendijas no Ministru prezidenta Valda Dombrovska

18. oktobris, 2012

Sestdien, 13. oktobrī, Rīgas Latviešu biedrības namā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pasniedza stipendijas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentēm Agnesei Kalniņai un Diānai Stambergai un RTU Būvniecības fakultātes studentei Artai Useļonokai.

Skatīt galeriju

dombrovska_stipendiates.jpgŠā gada 24. jūlijā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis saņēma «Vašeka un Annas Marias Polākas vieslektora balvu», kuru tradicionāli ziedo labdarības mērķiem. Ministru prezidents balvas lielāko daļu velta vienreizējām stipendijām RTU studentiem, jo viņš pats to savulaik ir absolvējis, turklāt RTU šogad atzīmē 150 gadu jubileju.

«No ļoti liela kandidātu daudzuma atbalsta saņēmējas atlasījām ar diviem nosacījumiem –lai būtu labas sekmes mācībās un patiešām liela nepieciešamība pēc naudas atbalsta. Ministru prezidenta birojam iebilžu šo kandidātu saskaņošanā nebija,» teic RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Visas studentes atzina – mācības aizņem tik daudz laika, ka tā nepietiekot papildu peļņas darbam. Diāna arī dzied korī «Juventus» unfotografē, Agnese darbojas savas fakultātes studentu pašpārvaldē un RTUbiznesa interešu klubā «Portfelis», bet Arta – RTU Studentu parlamentā,veic brīvprātīgās darbu un skrien garās distances.

«Izglītību ir vērts atbalstīt gan valstiskā līmenī, gan arī individuāli. Sakrita daudzi nosacījumi par labu inženierzinātnēm. Patlaban valsts līmenī cenšamies likt lielāku uzsvaru uz eksaktajām zinātnēm, inženierzinātnēm.Es pats arī esmu RTU absolvents, un šī universitāte patlaban atzīmē 150. gadadienu,» stāsta Ministru prezidents V. Dombrovskis.

RTU informācijas centrs

18. oktobris, 2012 plkst. 12:41