RTU studenti iegūst bronzu Latvijas XXVII Universiādes sacensībās džudo

.
.
.
Attēlā no kreisās: Latvijas džudo federācijas pārstāvis un RTU absolvents Konstantīns Ovčinnikovs, RTU EEF students Vadims Jermolajevs, RTU DITF students Artūrs Kušins, RTU IEVF students Maksims Moščinskis un RTU BIF students Mārtiņš Taube. Foto – Anna Zelonija

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) džudo sportisti svētdien, 12. martā, izcīnīja bronzas godalgu Latvijas XXVII Universiādes sacensībās džudo, tikai ar divu punktu starpību atpaliekot no otrās vietas ieguvējiem. Sacensībās kopumā piedalījās 26 studenti no sešām Latvijas augstskolām.

Augstskolu kopvērtējumā 1. vietu ar 45 punktiem izcīnīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, savukārt otro vietu ar 22 punktiem ieņēma Latvijas Universitātes (LU).

Cīņas norisinājās gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Šoreiz pie godalgām individuālajā vērtējumā tika RTU vīri: RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) students Artūrs Kušins izcīnīja otro vietu svara kategorijā līdz 66 kg, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) students Vadims Jermolajevs ieguva trešo vietu svara kategorijā līdz 73 kg un RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) students Mārtiņš Taube izcīnīja otro vietu svara kategorijā līdz 81 kg.

Latvijas XXVII Universiādes sacensībās džudo piedalījās RTU, LSPA, LU, Liepājas Universitāte, Transporta un sakaru institūts un Rīgas Stradiņa universitāte.