RTU studenti piedalās Pasaules junioru čempionātā skeletonā Latvijā

24. janvāris, 2017
Attēlā no kreisās puses: Krists Netlaus un Ivo Šteinbergs. Foto: Romualds Vambuts

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Muitas un nodokļu administrēšanas programmas 2. kursa students Ivo Šteinbergs un 1. kursa students Kristaps Zeila piedalās Pasaules junioru čempionātā skeletonā, kas no 24. līdz 28. janvārim pirmo reizi notiek Latvijā, Siguldas bobsleja trasē.

Latvijas junioru izlase mājas trasē plāno startēt piecu sportistu sastāvā, proti, to pārstāvēs divi RTU studenti I. Šteinbergs un K. Zeila, kā arī Krists Netlaus, Dārta Zunte un Endija Tērauda.

Latvijas junioru izlases treneris Gints Dzērve Latvijas sportistu izredzes cīnīties par augstām vietām uzskata par reālām, jo komanda sevi ļoti labi jau apliecinājusi Eiropas kausa sacensībās, kas novembra beigās arī notika Siguldas trasē. Toreiz I. Šteinbergam un Kristam Netlaus izdevās izcīnīt dubultuzvaru.

RTU students I. Šteinbergs ir viens no 19 jauniešiem, kuram 2015./2016. studiju gadā piešķīra RTU budžeta vietu, kas īpaši paredzēta sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus sportā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

I. Šteinbergs ir Latvijas vīriešu skeletona izlases trešais numurs, uz viņu tiek liktas cerības kā uz perspektīvu jauno censoni, kurš varētu turpināt spožos skeletonistu brāļu Dukuru panākumus.

25. janvārī sāksies oficiālie Pasaules junioru čempionāta skeletonā treniņbraucieni, savukārt 28. janvārī uz starta stāsies pirmie sacensību dalībnieki. RTU studentu un Latvijas junioru izlases sniegumam ikviens varēs sekot līdzi LTV7 tiešraidē.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

24. janvāris, 2017 plkst. 16:26