RTU studenti saņem «Latvenergo» apbalvojumus par labākajiem studiju noslēguma darbiem

15. decembris, 2014

Vairāku Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu bakalaura darbi, maģistra darbi un inženierprojekti atzīti par labākajiem septītajā elektroenerģijas ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma AS «Latvenergo» rīkotajā studiju noslēguma darbu konkursā.

Bakalaura darbu kategorijā apbalvojumu saņēma RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) studenti Andrejs Cehanovičs, Laima Korsaka, Jevgēnija Jeļjaševiča, Kristīne Ļeonova, Līga Pozņaka, kā arī Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studente Sanita Ārmane.

Savukārt maģistra darbu kategorijā – RTU EEF studenti Andris Kronbergs, Mihails Jaloveckis, Artis Riepnieks, Miķelis Dzikēvičs, Ieva Pakere, Maksims Ivanovs, Zane Broka un Kristaps Kozuliņš. Kategorijā «Inženierprojekts» apbalvojumu saņēma RTU EEF studenti Matīss Bebrišs un Edgars Bedrītis.

Apbalvošana notika piektdien, 12. decembrī.

Pilnu rezultātu sarakstu iespējams skatīt šeit.

RTU Komunikācijas nodaļa

15. decembris, 2014 plkst. 14:17