RTU studenti uzvar Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā

7. marts, 2017
RTU vieglatlēti guva uzvaru 3. martā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiekošajā tradicionālajā Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā, kopvērtējumā iegūstot 14 319 punktus. Foto – Laima Barbane

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vieglatlēti guva uzvaru 3. martā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notiekošajā tradicionālajā Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā, kopvērtējumā iegūstot 14 319 punktus.

Individuālajā vērtējumā par uzvarētajiem kļuva RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) 1. kursa students Valērijs Valinščikovs 60 m skriešanā ar laiku 7,09, Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 2. kursa studente Diāna Daktere 60 m barjerskrējienā ar rezultātu 8,87 un 60 m skriešanā ar rezultātu 7,82, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) 1. kursa studente Kristīne Vietniece 400 m skrējienā ar laiku 1:01,01 un 4 x 200 m jauktajā stafetē ar laiku 1:36,91,  kurā startēja arī IEVF 4. kursa studente Inguna Čeiko, D.Daktere, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes 5. kursa students Ģirts Dubinskis un V. Valinščikovs.

Otro vietu izcīnīja I. Čeiko 60 m skrējienā ar laiku 7,85, IEVF maģistrantūras 2. kursa studente Madara Apine tāllēkšanā ar rezultātu 5,62 m un ETF 1. kursa students Aleksejs Sidorovs augstlēkšanā ar rezultātu 1,95 m.

Trešās vietas uz pjedestāla ieņēma ETF 2. kursa students Kārlis Sondors 60 m barjerskrējienā ar rezultātu 8,72 un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) 1. kursa students Māris Birziņš augstlēkšanā ar rezultātu 1,90 m.

Šoreiz bez medaļām palika un ceturto vietu ieņēma Kristīne Vietniece 60 m skrējienā ar laiku 8,20, MTAF 1. kursa students Edgars Ziņģis 60 m barjerskrējienā ar rezultātu 8,81 un augstlēkšanā ar rezultātu 1,80 m.

Baltijas tehnisko universitāšu kausa izcīņā vieglatlētikā otro vietu aiz RTU ar 12 527 punktiem ieņēma Kauņas Tehnoloģiju universitāte, trešo vietu ar 10 415 punktiem izcīnīja Viļņas Gedimina Tehniskā universitāte, ceturtajā vietā ar 9158 punktiem ierindojās Klaipēdas universitāte, savukārt piektajā vietā ar 8657 punktiem palika mājinieki – Tallinas Tehniskā universitāte.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

7. marts, 2017 plkst. 10:41