RTU studiju programmas «Datorsistēmas» studente ieguvusi «Exigen Services Latvia» stipendiju

8. decembris, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (RTU DITF) studiju programmas «Datorsistēmas» 3. kursa studente Alīna Vasiļevska ieguvusi  uzņēmuma «Exigen Services Latvia» stipendiju 1500 EUR apmērā.

Stipendiju uzņēmums AS «Exigen Services Latvia» ik gadu piešķir sešiem daudzsološiem jaunajiem speciālistiem – informācijas tehnoloģiju studentiem, kuri studē bakalaura līmeņa 2.-4. kursā vai maģistrantūrā un ir uzrādījuši labākās sekmes iepriekšējā studiju periodā.

Stipendijas šogad saņēma arī Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes students Roberts Darģis, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultātes students Ilvars Ikarts, Transporta un sakaru institūta Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes studente Alla Baranova, Liepājas Universitātes Dabas un sociālo zinātņu fakultātes students Ingus Terbets un Rēzeknes augstskolas Inženieru fakultātes students Vitālijs Sumarokovs.

Uzņēmums AS «Exigen Services Latvia» ir viens no vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Stipendijas studentiem uzņēmums piešķir kopš 2012. gada.

RTU Komunikācijas nodaļa

8. decembris, 2014 plkst. 15:53